Diensten

zondag 2 oktober 2022 
13:00 - 14:30  Dames 2 Bardienst 
14:30 - 15:30  Heren 3 Bardienst 
15:30 - 16:30  Dames 1 Bardienst 
17:30 - 18:30  Heren 2 Bardienst 
18:30 - 19:30  Dames 3 Bardienst 
19:30 - 20:30  Heren 1 Bardienst 
zaterdag 8 oktober 2022 
08:15 - 12:15  Fynn Rensman Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Nicky Stokfleth Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Linda Wilke Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Diede Douma Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Rosalie Gassner Bardienst 
12:00 - 15:45  Jacobien Brinkert Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van JuliĆ«tte Alink Bardienst 
15:30 - 19:30  Roos Pijnenburg Wedstrijdtafel 
zondag 9 oktober 2022 
12:00 - 13:30  Veteranen 45A Bardienst 
13:30 - 14:30  Jong Dames 1 Bardienst 
14:30 - 15:30  Veterinnen D30B Bardienst 
16:00 - 17:00  Veteranen 35C Bardienst 
17:00 - 18:00  Heren 2 Bardienst 
17:00 - 18:00  Heren 2 Vegen en vlaggen 
zaterdag 15 oktober 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 16 oktober 2022 
15:00 - 16:30  Dames 1 Bardienst 
16:30 - 17:30  Dames 2 Bardienst 
17:30 - 18:00  Heren 1 Vegen en vlaggen 
zaterdag 22 oktober 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 29 oktober 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zondag 30 oktober 2022 
14:00 - 15:30  Jong Dames 1 Bardienst 
15:30 - 16:30  Heren 3 Bardienst 
16:30 - 17:30  Veteranen 35C Bardienst 
16:30 - 17:30  Veteranen 35C Vegen en vlaggen 
zaterdag 5 november 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 12 november 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 19 november 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 26 november 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
zaterdag 3 december 2022 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Bardienst 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel