Meisjes D3 - 2e klasse



Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mei 17855 GoorseMHC MD1
30
09:30 10:30 uit route
1 jun 17996 HC Ares MD3
12:00 12:30 thuis Veld 1
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goor MD1 8 24 8 0 0 43 11 0
2 Ares MD3 8 18 6 0 2 35 15 0
3 Apeldoorn MD4 8 12 4 0 4 22 24 0
4 Twello MD2 8 9 3 0 5 16 19 0
5 Deventer MD3 8 9 3 0 5 16 23 0
6 Twente MD5 8 0 0 0 8 6 46 0

Matrix
  Deventer MD3Goor MD1Ares MD3Apeldoorn MD4Twente MD5Twello MD2
Deventer MD3   1-5 2-3 6-0 1-0
Goor MD1   5-4 7-2 9-1 7-1
Ares MD3 4-0 1-3   3-2 8-1
Apeldoorn MD4 4-2 1-4 2-6   2-0
Twente MD5 2-3 1-5 0-6   0-7
Twello MD2 5-1 0-3 1-4 2-1  

Uitslagen
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Twello MD2 Goor MD1 0-3 Definitief
.. Twente MD5 Deventer MD3 2-3 Definitief
.. Apeldoorn MD4 Ares MD3 2-6 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Deventer MD3 Twello MD2 1-0 Definitief
.. Goor MD1 Apeldoorn MD4 7-2 Definitief
.. Ares MD3 Twente MD5 8-1 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Goor MD1 Ares MD3 5-4 Definitief
.. Twello MD2 Twente MD5 2-1 Definitief
.. Apeldoorn MD4 Deventer MD3 4-2 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Deventer MD3 Goor MD1 1-5 Definitief
.. Twente MD5 Apeldoorn MD4 0-6 Definitief
.. Twello MD2 Ares MD3 1-4 Definitief
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Goor MD1 Twente MD5 9-1 Definitief
.. Ares MD3 Deventer MD3 4-0 Definitief
.. Apeldoorn MD4 Twello MD2 2-0 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Deventer MD3 Twente MD5 6-0 Definitief
.. Ares MD3 Apeldoorn MD4 3-2 Definitief
.. Goor MD1 Twello MD2 7-1 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Twello MD2 Deventer MD3 5-1 Definitief
.. Apeldoorn MD4 Goor MD1 1-4 Definitief
.. Twente MD5 Ares MD3 1-5 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Deventer MD3 Apeldoorn MD4 2-3 Definitief
.. Ares MD3 Goor MD1 1-3 Definitief
.. Twente MD5 Twello MD2 0-7 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
..  Apeldoorn MD4 Twente MD5 10:15 Sportpark Orderbos
..  Ares MD3 Twello MD2 10:30 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Goor MD1 Deventer MD3 10:30 Sportp. Rubensstraat
ZATERDAG 1 JUNI 2019
..  Deventer MD3 Ares MD3 12:30 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twello MD2 Apeldoorn MD4 11:15 Rabohockeypark
..  Twente MD5 Goor MD1 9:30 Sportpark Slangenbeek

Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Agenda
30-5    Familie hockeytoernooi
3-6    KNHB selectiedagen oost
12-6    M8E2
12-6    ALV
15-6    KNHB Slotdag Jongste Jeugd
17-6    KNHB selectiedagen oost
Hele agenda
Vandaag jarig
Lydia Gerritsma
Thijs Muller
Babs Voordes
Britt Willems
Laatste verslagen
Nog geen verslagen.