Meisjes C5 - 3e klasse



Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 mei 16833 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC5
11:45 12:30 thuis Veld 4
1 jun 16944 Apeldoorn MC5
30
08:15 09:30 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bemmel MC3 8 22 7 1 0 36 5 0
2 Dieren MC1 9 21 7 0 2 35 18 0
3 Epse MC1 8 16 5 1 2 26 13 0
4 Apeldoorn MC5 8 7 2 1 5 9 14 0
5 Upward MC5 9 6 2 0 7 16 34 0
6 Deventer MC5 8 1 0 1 7 4 42 0

Matrix
  Apeldoorn MC5Dieren MC1Bemmel MC3Deventer MC5Upward MC5Epse MC1
Apeldoorn MC5   2-3 0-3 3-1 1-2
Dieren MC1 2-1   1-2 5-1 4-0
Bemmel MC3 4-2   9-0 8-1 1-1
Deventer MC5 0-0 2-10 0-4   0-2
Upward MC5 0-1 3-4 0-5   4-1
Epse MC1 3-1 3-4 6-1 8-1  

Uitslagen
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
.. Bemmel MC3 Dieren MC1 4-2 Definitief
ZATERDAG 9 MAART 2019
.. Apeldoorn MC5 Upward MC5 3-1 Definitief
.. Epse MC1 Deventer MC5 6-1 Definitief
ZATERDAG 16 MAART 2019
.. Dieren MC1 Apeldoorn MC5 2-1 Definitief
.. Upward MC5 Epse MC1 4-1 Definitief
ZATERDAG 23 MAART 2019
.. Epse MC1 Apeldoorn MC5 3-1 Definitief
.. Bemmel MC3 Upward MC5 8-1 Definitief
.. Deventer MC5 Dieren MC1 2-10 Definitief
ZATERDAG 30 MAART 2019
.. Epse MC1 Dieren MC1 3-4 Definitief
.. Apeldoorn MC5 Bemmel MC3 0-3 Definitief
.. Upward MC5 Deventer MC5 (6-0)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
ZATERDAG 6 APRIL 2019
.. Bemmel MC3 Epse MC1 1-1 Definitief
.. Deventer MC5 Apeldoorn MC5 0-0 Definitief
.. Dieren MC1 Upward MC5 4-0 Definitief
ZATERDAG 13 APRIL 2019
.. Dieren MC1 Bemmel MC3 1-2 Definitief
.. Deventer MC5 Epse MC1 0-2 Definitief
.. Upward MC5 Apeldoorn MC5 0-1 Definitief
ZATERDAG 20 APRIL 2019
.. Deventer MC5 Bemmel MC3 0-4 Definitief
ZATERDAG 11 MEI 2019
.. Epse MC1 Upward MC5 8-1 Definitief
.. Apeldoorn MC5 Dieren MC1 2-3 Definitief
.. Bemmel MC3 Deventer MC5 9-0 Definitief
DONDERDAG 16 MEI 2019
.. Upward MC5 Dieren MC1 3-4 Definitief
ZATERDAG 18 MEI 2019
.. Apeldoorn MC5 Epse MC1 1-2 Definitief
.. Upward MC5 Bemmel MC3 0-5 Definitief
.. Dieren MC1 Deventer MC5 5-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 25 MEI 2019
..  Bemmel MC3 Apeldoorn MC5 10:30 Sportp. Ressen
..  Deventer MC5 Upward MC5 12:30 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Dieren MC1 Epse MC1 11:30 Nieuw sportcomplex MHC Dieren
ZATERDAG 1 JUNI 2019
..  Apeldoorn MC5 Deventer MC5 9:30 Sportpark Orderbos
..  Epse MC1 Bemmel MC3 11:00 Sportcompex "Het Hassink"

Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Agenda
30-5    Familie hockeytoernooi
3-6    KNHB selectiedagen oost
12-6    M8E2
12-6    ALV
15-6    KNHB Slotdag Jongste Jeugd
17-6    KNHB selectiedagen oost
Hele agenda
Vandaag jarig
Lydia Gerritsma
Thijs Muller
Babs Voordes
Britt Willems
Laatste verslagen
Nog geen verslagen.