Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D1 Jeroen Molenaar 1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D2 1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D3 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D4 2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D5 3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D6 3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D7 4 - AB
17:30 - 19:30 Oost Trainingsgroep 2 Jongens C Oost-Nederland
17:30 - 19:00 Jongens C1 Ed van Orden 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Eric-Jan Anneveld 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Don Grijpma 1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Juliette Muller 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C4 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 4 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 Eric-Jan Anneveld 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jasper Mol 3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Suzanne Muller 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Don Grijpma 1 - AB
19:30 - 21:30 Jongens A1 Thijs Muller 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Edwin van der Zaag
Jeroen den Hertog
2 - AB
20:30 - 22:00 Co-assistenten DZ Trainingsgroep 3
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Oleg Drost 3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 Paul Bosma 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C3 Pieter van Andel 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Arnout Nefkens 1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Briene Scheerder 1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Jessie Oude Vrielink 3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 3
18:30 - 20:00 Jongens B1 Jeroen Molenaar 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ed van Orden
Hendrik Fikkert
2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C2 David Maquaire 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Toine Veenhuis 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Suzanne Muller 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 4 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Hendrik Fikkert 2 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Jeroen Molenaar 1
20:00 - 21:30 Heren 2 2 - CD
20:00 - 21:30 Jong Dames 1 3 - CD
20:00 - 21:30 Veterinnen B Toine Veenhuis 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E1 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens E2 2 - AB
16:30 - 17:30 Jongens F1 3
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Dharma Meyer 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E2 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E3 1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E4 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E5 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 3
16:30 - 17:30 Meisjes F2 Kamira Meyer 3
16:30 - 17:30 Meisjes F3 Roos van Seijen 3
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Dharma Meyer 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Don Grijpma 3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Juliette Muller 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C4 2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C5 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D alleen trainen 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Franklin Kappers 3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Edwin van der Zaag
Jeroen den Hertog
1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Jasper Mol 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Don Grijpma 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep 2 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A2 Thijs Muller 2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A 1 - AB
20:30 - 22:00 Veterinnen A 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Ed van Orden 2 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Dharma Meyer 2 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D5 Eric-Jan Anneveld 1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D6 3 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D7 Arie Luijendijk 1 - CD
17:30 - 18:00 Keepers 6-tallen Trainingsgroep 1 - AB
17:30 - 18:00 Keepers 8-tallen Trainingsgroep 1 - CD Keepers Jongste Jeugd
17:30 - 19:00 Jongens C2 David Maquaire 2 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C3 4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Eric-Jan Anneveld 2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Jeroen Molenaar 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Juliette Muller 3 - CD
18:00 - 18:30 Keeperstraining D t/m A Trainingsgroep 1
18:30 - 20:00 Keeperstraining D t/m A Trainingsgroep 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Ed van Orden
Hendrik Fikkert
1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Jeroen Molenaar 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Suzanne Muller 2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B4 Juliette Muller 3 - CD
20:00 - 20:30 Keeperstraining Senioren Trainingsgroep 1
20:30 - 22:00 Dames 1 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Jeroen Molenaar 2
20:30 - 22:00 Heren 2 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 3 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Hendrik Fikkert 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Toine Veenhuis 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 2
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 2
16:00 - 17:00 Meisjes E1 Dharma Meyer 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E3 Jessie Oude Vrielink 3 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E4 3 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes E5 3 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Franklin Kappers 2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Dharma Meyer 3 - AB
17:00 - 18:00 Jongens E1 Meike Nefkens 3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens E2 Jessie Oude Vrielink 3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B3 Toine Veenhuis 1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B5 2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B6 1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Franklin Kappers 2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B2 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Thiemo Bruning 1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Eric-Jan Anneveld 1 - CD
20:00 - 21:30 extra techniek training Trainingsgroep 2
20:00 - 21:30 Jongens A2 Jasper Mol 1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:45 - 09:45 Benjamins blauw Roos van Seijen 2 - CD
08:45 - 09:45 Benjamins geel Floor Bartelds 2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins oranje Meike Nefkens 2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins paars Irma Vujanovic 2 - CD
08:45 - 09:45 Benjamins rood 2 - AB
08:45 - 09:45 Benjamins wit 2 - AB
08:45 - 09:45 Funkey blauw Floris van Seijen PV - AB
08:45 - 09:45 Funkey rood PV - AB