Diensten

zaterdag 21 mei 2022 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Britt Westerveld Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Tom Vos Bardienst 
08:15 - 12:15  Mila de Jong Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:45  Isabel de Koning Bardienst 
12:00 - 15:45  Pieternel Zeelenberg Bardienst 
12:00 - 15:45  Nienke van der Wateren Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Juul Bralts Bardienst 
15:30 - 19:30  Tess Dekker Wedstrijdtafel 
zondag 22 mei 2022 
11:30 - 15:00  Jeroen Saal Barhoofd 
12:00 - 13:00  Veterinnen D30B Bardienst 
14:15 - 15:30  Heren 3 Bardienst 
14:30 - 18:30  Bente Pasveer Barhoofd 
15:30 - 16:30  Veteranen 35C Bardienst 
16:30 - 17:30  Jong Dames 1 Bardienst 
17:30 - 18:30  Veteranen 45A Bardienst 
17:30 - 18:30  Veteranen 45A Vegen en vlaggen 
zaterdag 28 mei 2022 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Ymke Rehorst Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Reva Zegerius Bardienst 
08:15 - 12:15  Rahissa Hoogeveen Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Annick Vulgers Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Luuk Munstege Bardienst 
12:00 - 15:45  Carine Stumphius Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Daniel Spitzers Bardienst 
15:30 - 19:30  Bas Petersen Wedstrijdtafel 
zondag 29 mei 2022 
11:00 - 19:30  Jasper Mol Barhoofd 
11:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Macey Sybrandy Kauffman Barhoofd 
11:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Daphne Leeftink Barhoofd 
13:00 - 14:15  Veteranen 35A Bardienst 
14:00 - 18:30  Jeroen Saal Barhoofd 
14:00 - 18:30  Barhoofd 
14:15 - 15:30  Veteranen 35C Bardienst 
15:30 - 16:30  Veterinnen D30A Bardienst 
16:30 - 17:30  Dames 1 Bardienst 
17:30 - 18:30  Heren 1 Bardienst 
17:30 - 18:30  Dames 1 Vegen en vlaggen 
18:30 - 19:30  Heren 3 Bardienst 
zaterdag 4 juni 2022 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Rosalie Hopman Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Indy Streppel Bardienst 
08:15 - 12:15  Lieke Grob Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Sara Zwollo Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Levi Klein Bardienst 
12:00 - 15:45  Lucas Pfeiffer Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Laura Hanskamp Bardienst 
15:30 - 19:30  Tess Roelofs Wedstrijdtafel 
zaterdag 11 juni 2022 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Frederique Hillebrand Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Roos van Seijen Bardienst 
08:15 - 12:15  Elin van der Helm Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Maas Gelling Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Nanne Tomas Dijksterhuis Bardienst 
12:00 - 15:45  Ceddric Koekenbier Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Hein van Gelderen Bardienst 
15:30 - 19:30  Taco Visser Wedstrijdtafel 
zondag 12 juni 2022 
11:30 - 15:30  Barhoofd