Diensten

zaterdag 29 februari 2020 
11:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Iris Hagen Bardienst 
13:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Lynn Haarsman Bardienst 
zaterdag 7 maart 2020 
08:15 - 12:15  Lotta de Beer Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Gijs Wientjes Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Eijze van den Adel Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Gideon Karsten Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Silvijn Oosterhof Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Fleur Knopert Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Noor Kolkman Bardienst 
12:00 - 15:45  Nina de Vries Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Elena Stumphius Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Noor Kosterman Bardienst 
zaterdag 14 maart 2020 
08:15 - 12:15  Vina Hoogeveen Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Shirah Machiels Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noor Ouwerkerk Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Julian Rikken Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Merel Weideman Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Siem Honer Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Bram Ledeboer Bardienst 
12:00 - 15:45  Bela Bijtelaar Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Tygo Hillen Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Niels Eijer Bardienst 
zaterdag 21 maart 2020 
08:15 - 12:15  Willem Cramer Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Alek van Essen Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Julia Bruinink Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Julia Lafranca Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lisa Meijer Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Guus Simonetti Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Marieke van Hoof Bardienst 
12:00 - 15:45  Arend Jongen Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Julia Brouwer Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Bregtje van der Burgh Bardienst 
zaterdag 28 maart 2020 
08:15 - 12:15  Iliana Vennedunker Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Edo Nijeholt Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Anniek Groeneweg Bardienst 
08:30 - 12:15  Assia Meijer Bardienst 
10:30 - 14:00  Merle Kolkman Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Robin Gribling Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Bente de Lange Bardienst 
12:00 - 15:45  Magaly Gorkink Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Guusje van Raaij Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 4 april 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Willemijn Elmerink Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Saar Officier Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 11 april 2020 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 18 april 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 25 april 2020 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst