Organisatie

Bestuur
Rob Muller voorzitter Voorzitter, P&O en sponsoring
Liza Lommen secretaris
Jody Wevers penningmeester
Pieter Koers lid Barzaken, toernooien en evenementen, accommodatie
Christiaan Loeber lid Hockeycommissaris Meisjes A t/m D en Arbitrage
Pieter van Andel lid hockeycommissaris breedte hockey
Hester van der Zaag lid Hockeycommissaris top hockey
Caroline Molendijk lid Vrijwilligers
A Technisch manager
Eric-Jan Anneveld lid Technisch Manager
Bar Commissie
Rowin Herfkens lid Coördinator trainingsbar
Lydia Gerritsma lid Coördinator zaterdagbar
Jasper Mol lid Coördinator zondagbar
Saul Janssen lid Inkoop
Commissie Jongste Jeugd
Lydia Gerritsma lid Wedstrijdtafel
Marjel Loeber lid Benjamins, Funkeygroep J/M
Vacture Jongens Jongste Jeugd lid Jongens F & E - tallen
Martijn Kuipers lid Meisjes E6-tallen
Jacqueline van Oorschot lid Meisjes E8 tallen
Petra Hekkert-wientjes lid Meisjes F-tallen
Commissie van Beroep
Bill van Gelein Vitringa voorzitter
Jan-hein Brummelhuis lid
Communicatie Commissie
Peter Drost voorzitter
Sandra Meyer-Guiting lid
Jan Willem Blom lid Archivaris DHV
Wouter van Kastel lid Coördinator Lisa en website
Hein Dikkers lid Foto van de week en krantenberichten
Lucrees van Groningen lid Hoofdredacteur Telescoop/fotograaf
Peter Renkema lid Vaste inhoud website/ redactie
Evenementen
Briene Scheerder lid
Familiehockeytoernooi
Peter Drost lid
Maaike Tijhaar lid
Briene Scheerder lid
Barbera Buiskool lid
Gevonden Voorwerpen
Anouk van Boxtel - van den Berge lid
Hockey Technische Commissie
Toine Veenhuis lid
Christiaan Loeber lid
Eric-Jan Anneveld lid
Ed van Orden lid
Hester van der Zaag lid
Pieter van Andel lid
Jeugdbestuur
Mannus Kok lid
Florine van Dijk lid
Gianna den Hertog lid
Derk van Oostveen lid
Niek Dikkers lid
Niels Buitenhuis lid
Philippe van Emde Boas lid
Nienke van der Heide lid
Juliette Muller lid
Ella Schepers lid
Renzo Tomà voorzitter [email protected]
Junioren Technische Commissie
Filiz Celik voorzitter
Angela Meijer lid Jongens A
Mirjam de Kramer lid Jongens B en C
Hyke Jongebreur lid Jongens D
Filiz Celik lid Meisjes A
Astrid Kieftenbeld lid Meisjes B
Heleen Muntinga lid Meisjes C
Susan Westerbeek-nette lid Meisjes D
Kas Commissie
Atze Bosma lid
Charles d' Ancona lid
Frank Thelosen lid
Keuring velden
Eric-Jan Anneveld lid Keuring maandag t/m vrijdag
Jan Willem Kroes lid weekend
Wouter Vermaak lid zaterdag
Ledenadministratie
Sandra Meyer-Guiting lid Ledenadministratie
Materiaalcommissie
Liesbeth Verkade lid
Marteijn Kuijper lid
David Eskes lid
Gijs van der Sluijs lid
Onderhoud accommodatie
Anne van der Horst Bruyn lid
Scheidsrechter Commissie
Hans Formsma voorzitter
Mark Schipper lid
Liesbeth Verkade lid
Emma Schuijers lid
Folkert Janssen lid
Sponsorcommissie
Joost Bronsvoord voorzitter Algemene informatie
Rob Holleboom lid
Leontien Kramer lid
Martin Blom lid Algemene zaken.
Stichting Deventer Hockey
Anne van der Horst Bruyn adviseur
Steven Duintjer secretaris
Jeroen Prinsen penningmeester
Ben Dull lid
Telescoop
Lucrees van Groningen voorzitter
Gea Zieverink lid Grafisch ontwerper
Wendela Brummelhuis lid Redactie
Mariette van Gelein Vitringa lid Redactie
Trimhockey
Hester Temmink lid Trimmers woensdag
Vertrouwenspersoon DHV
Mariette van Gelein Vitringa adviseur
Wedstrijdsecretariaat
Moniek Koops lid Jongste Jeugd
Vera Holst lid Junioren
Hein Dikkers lid Senioren
Zaalhockeycommissie
Peter van Woerden voorzitter
Zarko Vujanovic lid Communicatie
Arnout Nefkens lid hal en techniek
Peter Dinnissen lid wedstrijdsecretaris