Organisatie

Bestuur
Rob Muller voorzitter Voorzitter, P&O en sponsoring
Liza Lommen secretaris
Jody Wevers penningmeester
Pieter Koers lid Barzaken, toernooien en evenementen, accommodatie
Pieter van Andel lid hockeycommissaris breedte hockey
Patricia van Dijk-Fiévez lid Vrijwilligers - leden
A Technisch manager
Eric-Jan Anneveld lid Technisch Manager
Bar Commissie
David Maquaire lid algemeen lid
Lydia Gerritsma lid Coördinator zaterdagbar
Jasper Mol lid Coördinator zondagbar
Rowin Herfkens lid Inkoop
Jean paul van der Plas lid Inkoop
Commissie Jongste Jeugd
Lydia Gerritsma lid Wedstrijdtafel
Martijn Kuipers lid Benjamins, Funkeygroep J/M
Jolien de Rooy lid Jongens F & E - tallen
Vacature Meisjes E6 lid Meisjes E6-tallen
Martijn Kuipers lid Meisjes E8 tallen
Vacature Meisjes F lid Meisjes F-tallen
Commissie van Beroep
Jan-hein Brummelhuis lid
Communicatie Commissie
Peter Drost voorzitter
Jan Willem Blom lid Archivaris DHV
Wouter van Kastel lid Coördinator Lisa en website
Hein Dikkers lid Foto van de week en krantenberichten
Sandra Meyer-Guiting lid Vaste inhoud website
Peter Renkema lid Vaste inhoud website/ redactie
Evenementen
Briene Scheerder lid
Familiehockeytoernooi
Peter Drost lid
Maaike Tijhaar lid
Barbera Buiskool lid
Gevonden Voorwerpen
Anouk van Boxtel - van den Berge lid
Hockey Technische Commissie
Toine Veenhuis lid
Christiaan Loeber lid
Eric-Jan Anneveld lid
Ed van Orden lid
Pieter van Andel lid
Jeroen Molenaar lid
Jeugdbestuur
Mannus Kok lid
Derk van Oostveen lid
Niek Dikkers lid
Niels Buitenhuis lid
Philippe van Emde Boas lid
Gianna den Hertog lid
Nienke van der Heide lid
Florine van Dijk lid
Juliette Muller lid
Ella Schepers lid
Renzo Tomà voorzitter [email protected]
Junioren Technische Commissie
Hyke Jongebreur lid Jongens C ad interim
Hyke Jongebreur lid Jongens D
Marja Boermeester lid Meisjes C
Susan Westerbeek-nette lid Meisjes D
Kas Commissie
Frank Thelosen lid
Atze Bosma lid
Charles d' Ancona lid
Keuring velden
Eric-Jan Anneveld lid Keuring maandag t/m vrijdag
Jan Willem Kroes lid weekend
Ledenadministratie
Sandra Meyer-Guiting lid Ledenadministratie
Materiaalcommissie
Liesbeth Verkade lid
Marteijn Kuijper lid
David Eskes lid
Gijs van der Sluijs lid
Onderhoud accommodatie
Anne van der Horst Bruyn lid
Scheidsrechter Commissie
Folkert Janssen voorzitter
Folkert Janssen voorzitter
Emma Schuijers lid Indelingen
Paul van Dijck lid Opleidingen
Mark Schipper lid Tucht
Sponsorcommissie
Joost Bronsvoord voorzitter Algemene informatie
Rob Holleboom lid
Leontien Kramer lid
Martin Blom lid Algemene zaken.
Stichting Deventer Hockey
Anne van der Horst Bruyn adviseur
Ben Dull lid
Steven Duintjer secretaris
Jeroen Prinsen penningmeester
Telescoop
Lucrees van Groningen voorzitter
Gea Zieverink lid Grafisch ontwerper
Wendela Brummelhuis lid Redactie
Mariette van Gelein Vitringa lid Redactie
Trimhockey
Don Grijpma lid Trimmers woensdag
Vertrouwenspersoon DHV
Mariette van Gelein Vitringa adviseur
Wedstrijdsecretariaat
Moniek Koops lid Jongste Jeugd
Vera Holst lid Junioren
Hein Dikkers lid Senioren
Zaalhockeycommissie
Peter van Woerden voorzitter
Arnout Nefkens lid hal en techniek