Diensten

zaterdag 20 april 2024 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Boris Mentink Bardienst 
08:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Florian van Welsenes Bardienst 
08:15 - 12:15  Thijmen Lubberdink Wedstrijdtafel 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Thijn van der Meulen Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Kiki Pare Bardienst 
12:00 - 15:45  Sweder van Voorst tot voorst Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Moïse Hendriks Bardienst 
15:30 - 19:30  Lelie Schouwenaars Wedstrijdtafel 
19:30 - 19:30  Ouders/verzorgers van Maud Scheuneman Vegen en vlaggen 
zondag 21 april 2024 
13:00 - 14:30  Veterinnen D30A Bardienst 
15:00 - 17:00  Dames 1 Bardienst 
17:00 - 18:30  Heren 1 Bardienst 
18:30 - 18:30  Heren 1 Vegen en vlaggen 
zaterdag 11 mei 2024 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Tijl Zwart Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Mimi Visser Bardienst 
12:00 - 15:45  Pijke van 't Klooster Wedstrijdtafel 
15:45 - 15:45  Ouders/verzorgers van Franka Luijendijk Vegen en vlaggen 
zondag 12 mei 2024 
14:15 - 15:30  Dames 1 Bardienst 
16:00 - 16:00  Dames 1 Vegen en vlaggen 
zaterdag 25 mei 2024 
08:15 - 12:15  Juliëtte Alink Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Iris de Hoon Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Thomas Vonk Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Noa Völkers Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Pien Vlaar Bardienst 
12:00 - 15:45  Amy Top Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Pascal Klijn Velderman Bardienst 
15:30 - 18:30  Tom Vos Wedstrijdtafel 
18:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Silke Prins Vegen en vlaggen 
zondag 26 mei 2024 
12:15 - 13:30  Jong Dames 1 Bardienst 
14:15 - 15:30  Heren 2 Bardienst 
16:15 - 17:30  Dames 3 Bardienst 
17:30 - 17:30  Dames 3 Vegen en vlaggen 
zaterdag 1 juni 2024 
08:15 - 12:15  Lauren Huurman Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Julia van Ravesteijn Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sophie Schippers Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Reyyan Kose Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Lisa Goedhart Bardienst 
12:00 - 15:45  Laurie Hannink Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lize van de Grootevheen Bardienst 
15:30 - 18:30  Saar Officier Wedstrijdtafel 
18:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jade Luijendijk Vegen en vlaggen 
zondag 2 juni 2024 
12:30 - 13:30  Veterinnen D30A Bardienst 
14:15 - 15:30  Veteranen 35C Bardienst 
16:00 - 17:00  Dames 1 Bardienst 
17:00 - 18:00  Heren 1 Bardienst 
18:00 - 18:00  Heren 1 Vegen en vlaggen 
zaterdag 8 juni 2024 
08:15 - 12:15  Jasmijn Akkerman Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lis Waltmann Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Fayèn Slothouber Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Daniela Talamini Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Famke Zwart Bardienst 
12:00 - 15:45  Elle Elsinghorst Wedstrijdtafel 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lieke Wiegman Bardienst 
15:30 - 18:00  Joep Kramers Wedstrijdtafel 
18:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Janne Noordijk Vegen en vlaggen 
zondag 9 juni 2024 
14:15 - 15:30  Dames 3 Bardienst 
15:30 - 16:30  Dames 2 Bardienst 
16:30 - 17:30  Heren 2 Bardienst 
17:30 - 18:30  Jong Dames 1 Bardienst 
18:30 - 18:30  Jong Dames 1 Vegen en vlaggen 
zondag 16 juni 2024 
14:15 - 15:30  Veteranen 35C Bardienst 
16:15 - 17:30  Heren 1 Bardienst 
17:30 - 17:30  Heren 1 Vegen en vlaggen