Diensten

zaterdag 28 maart 2020 
08:15 - 12:15  Mia Kuijpers Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Edo Nijeholt Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Anniek Groeneweg Bardienst 
08:30 - 12:15  Assia Meijer Bardienst 
10:30 - 14:00  Merle Kolkman Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Robin Gribling Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Bente de Lange Bardienst 
12:00 - 15:45  Magaly Gorkink Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Guusje van Raaij Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Anna-Sophie Nienhuis Bardienst 
zondag 29 maart 2020 
09:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Jasmien Gerritsen Barhoofd 
12:00 - 13:30  Veteranen A Bardienst 
13:30 - 14:30  Heren Drie Bardienst 
14:30 - 15:30  Jong Dames 1 Bardienst 
14:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jeroen Saal Barhoofd 
14:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Alexander Gouw Barhoofd 
15:30 - 16:30  Veteranen C Bardienst 
16:30 - 17:30  Veterinnen B Bardienst 
17:30 - 18:30  Veteranen B Bardienst 
18:30 - 18:45  Veteranen A Vegen en vlaggen 
zaterdag 4 april 2020 
08:15 - 12:15  Isabel de Koning Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Willemijn Elmerink Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Saar Officier Bardienst 
08:30 - 12:15  Mandy Mekenkamp Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Iris de Hoon Bardienst 
12:00 - 15:45  Ouders/verzorgers van Bregtje van der Burgh Bardienst 
12:00 - 15:45  Iliana Vennedunker Bardienst 
12:00 - 15:45  Merle Pladdet Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Sophie Hoogeveen Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Ella Steer Bardienst 
zondag 5 april 2020 
09:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Bente Pasveer Barhoofd 
14:30 - 15:30  Heren Twee Bardienst 
14:30 - 18:30  Arend Jongen Barhoofd 
15:30 - 16:30  Veteranen C Bardienst 
16:30 - 17:30  Veteranen B Bardienst 
17:30 - 18:30  Heren Eén Bardienst 
17:30 - 18:30  Heren Eén Vegen en vlaggen 
zaterdag 11 april 2020 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Jocko van Laer Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 18 april 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noor van de Moosdijk Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Puck Buitendijk Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Erik de Knoop Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zondag 19 april 2020 
11:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jeroen Saal Barhoofd 
14:30 - 15:30  Heren Drie Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Alexander Gouw Barhoofd 
16:30 - 17:30  Dames Eén Bardienst 
17:30 - 18:30  Veterinnen B Bardienst 
18:30 - 18:45  Heren Twee Vegen en vlaggen 
zaterdag 25 april 2020 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lize Stam Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 2 mei 2020 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 9 mei 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Jet Meijerink Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Florine Siemelink Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 16 mei 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Flore Boorsma-Zeeberg Bardienst 
08:30 - 12:15  Ouders/verzorgers van Max ten Bolscher Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Annelienke Woolderink Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 23 mei 2020 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
15:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 30 mei 2020 
08:15 - 12:15  Wedstrijdtafel 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
08:30 - 12:15  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Bardienst 
12:00 - 15:45  Wedstrijdtafel 
15:30 - 19:30  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Bardienst