Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens B1 16809 Pinok√© JB1 11:30 12:30 Veld 1  info
Jongens C1 17866 MHC de Reigers JC1 09:45 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Paul van Dijck en Paul van Dijk (Veteranen C)
Jongens C3 15473 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC3 13:45 14:15 Veld 2  info
Fluiten: Jeftha Fridrichs (Jongens B1) en Ruben Jongejan (Jongens B1)
Jongens D1 15838 NMHC Nijmegen JD1 13:15 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Lysbeth Van de Putte en Hanneke Vriend
Jongens D3 15833 MHC De Mezen JD2 15:30 16:00 Veld 2  info
Fluiten: Jasmien Gerritsen (Meisjes B3) en Fleur Hagen (Meisjes B3)
Meisjes A2 12084 MHC Almelo MA2 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Peter Dinnissen en Emma Schuijers (Jong Dames 1)
Arbitrage: Heren 4
Meisjes B1 16797 MHC Castricum MB1 11:30 12:30 Veld 2  info
Fluiten: Emma Schuijers (Jong Dames 1) en Theo Ruys
Meisjes B3 13495 GoorseMHC MB2 13:30 14:15 Veld 4  info
Fluiten: Jilles Timmers (Jongens B1) en Ole Zijlstra (Jongens B1)
Meisjes B4 13862 MHC De Mezen MB4 15:15 16:00 veld 3  info
Fluiten: Anne Drabbe (Meisjes B1) en Fleur Knopert (Meisjes B1)
Meisjes C4 16797 AHC Velp MC2 11:45 12:30 veld 3  info
Fluiten: Florine van Dijk (Meisjes A2) en Lisa Hidma (Meisjes A2)
Meisjes C5 16833 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MC5 11:45 12:30 Veld 4  info
Fluiten: Stephanie Heilen (Meisjes B4) en Merel van Woerden (Meisjes B4)
Meisjes C6 16863 MHC De Mezen MC5 13:30 14:15 veld 3  info
Fluiten: Fleurie Teunen (Meisjes B1) en Flore Kuijper (Meisjes B1)
Meisjes D1 17906 Apeldoorn MD1 10:00 10:45 Veld 2  info
Fluiten: Peter Dinnissen en Jasper Mol (Veteranen C)
Meisjes D7 17827 Meppeler HV MD3 15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Ilse Alfrink (Meisjes B3) en Els Hattink (Meisjes B3)
Jongens A1 10886 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JA1 50 15:55 17:45 uit -   info
Jongens B2 11213 MHC Almelo JB1 35 14:40 16:00 uit -   info
Jongens B3 14941 Hockey Club Twente JB2 45 07:45 09:15 uit -   info
Jongens C2 15460 MHC Wijchen JC1 60 12:15 14:00 uit -   info
Jongens D2 15844 EHV Enschede JD1 45 13:45 15:30 uit -   info
Meisjes A3 12690 Hockey Club Twente MA5 45 15:45 17:15 uit -   info
Meisjes B2 13009 EHV Enschede MB2 45 15:30 17:15 uit -   info
Meisjes B5 14108 MHCZutphen MB6 30 16:00 17:15 uit -   info
Meisjes C1 18196 Pinok√© MC1 30 11:00 12:30 uit -   info
Meisjes C2 16866 M.H.C. Oosterbeek MC2 45 09:45 11:30 uit -   info
Meisjes C3 16798 O.H.C. Bully MC3 45 12:45 14:15 uit -   info
Meisjes D2 17858 EHV Enschede MD2 45 10:15 12:00 uit -   info
Meisjes D3 17855 GoorseMHC MD1 30 09:30 10:30 uit -   info
Meisjes D4 17851 O.H.C. Bully MD6 45 09:30 10:45 uit -   info
Meisjes D5 17882 Apeldoorn MD5 30 07:45 08:45 uit -   info
Meisjes D6 17846 EHV Enschede MD6 45 09:30 10:45 uit -   info

25 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Jongens 8E1 18040 Voorster Hockeyclub Twello J8E1 08:45 09:15 veld 3  info
Fluiten: Myrrhe van Hoorn (Meisjes B3)
Jongens E3 18438 Apeldoorn JE2 08:45 09:15 veld 3  info
Meisjes 8E3 19090 HC Zwolle M8E8 08:45 09:15 Veld 1  info
Fluiten: Noor Ouwerkerk (Meisjes B4)
Meisjes 8E4 19119 EHV Enschede M8E5 08:45 09:15 Veld 1  info
Fluiten: Julia Bruinink (Meisjes B3)
Meisjes E2 20064 Apeldoorn ME2 10:45 veld 3  info
Meisjes E4 20073 MHC De Mezen ME1 10:45 veld 3  info
Meisjes E6 20081 HC Ares ME5 08:45 09:15 veld 3  info
Meisjes F2 20860 DHV MF5 08:45 09:15 Veld 4  info
Meisjes F3 20865 Voorster Hockeyclub Twello MIX F1 08:45 09:15 Veld 4  info
Meisjes F4 20870 MHC De Mezen MF1 08:45 09:15 Veld 4  info
Jongens E1 18722 HC Zwolle JE7 45 09:45 11:00 uit -   info
Jongens E2 18450 Hattemse M.H.C. JE1 45 09:15 10:30 uit -   info
  Velddeel C  
Jongens F1 18900 MHC Almelo JF1 35 09:55 11:00 uit -   info
Meisjes 8E1 19492 Apeldoorn M8E4 30 09:00 10:15 uit -   info
Meisjes 8E2 19129 HC Ares M8E1 20 09:25 10:15 uit -   info
Meisjes E1 19958 HC Ares ME1 20 09:25 10:15 uit -   info
Meisjes E3 20105 Doetinchemse Hockey Club ME2 55 08:50 10:15 uit -   info
Meisjes F5 20860 DHV MF2 0 08:45 09:15 uit -   info


Handige schema's
Acties


Jaarplanning
Digitaal wedstrijdformulier

iOS app Android app

Agenda
30-5    Familie hockeytoernooi
3-6    KNHB selectiedagen oost
12-6    M8E2
12-6    ALV
15-6    KNHB Slotdag Jongste Jeugd
17-6    KNHB selectiedagen oost
Hele agenda
Vandaag jarig
Lydia Gerritsma
Thijs Muller
Babs Voordes
Britt Willems
Laatste verslagen
Nog geen verslagen.