Vorige

Voorlopige teamindeling Meisjes Jongste Jeugd seizoen 2011-2012

28-6 Dit is de voorlopige indeling van de Meisjes Jongste Jeugd teams seizoen 2011-2012.

8E1
1. Gianna den Hertog
2. Eline Jansen
3. Hannah Jonker
4. Madelon de Laet
5. Marit Leeuwenkamp
6. Ya Lan Liotard
7. Juliette Muller
8. Lucienne Ros
9. Marie Schiettecatte

8E2
1. Iris Achtereekte
2. Nienke de Brie
3. Florine van Dijk
4. Latife Elmali
5. Tara Hutten
6. Veerle Kappers
7. Merle kooy
8. Guusje van Raaij
9. Lucia Soto Rodriguez
10. Nienke van der Heide

8E3
1. Iris Berger
2. Julia Brouwer
3. Ellen Driessen
4. Zenna Elshout
5. Lieke Janisse
6. Ilse Jansen
7. Sophie van Jonbergen
8. Jessie Oude Vrielink
9. Iliana Vennedunker
10. Isabelle Vervoort

8E4
1. Pernille Boschma
2. Bregtje van der Burgh
3. Isa van Dijck
4. Franka Kleinjan
5. Roos Kusters
6. Evy Starink
7. Tessa Steeman
8. Roos van der Wijk
9. India Workel

8E5
1. Amber Baas
2. Annelieke Blom
3. Yara Hetjes
4. Marieke van Hoof
5. Sophie Hoogeveen
6. Ilse Oskam
7. Lotte Plantinga
8. Evelien Tielkes
9. Nienke Tönjes
10. Emma van der Werf

E1
1. Isa Dekker
2. Lot Groen
3. Renske de Haas
4. Noor Kolkman
5. Rosalie Kwant
6. Anouk Meima
7. Dharma Meyer
8. Mette Winter

E2
1. Indy Bettink
2. Quinty Eijsten
3. Tessel Holster
4. Talisa Kaihena
5. Jet König
6. Julia Lafranca
7. Pien Visser
8. Qu-Ling Zweverink

E3
1. Isabel Bartelds
2. Puck van Boxtel
3. Els Hattink
4. Myrrhe van Hoorn
5. Noor Ouwerkerk
6. Bente Pasveer
7. Nienke Tibbe
8. Merel Wierenga

E4
1. Krista Dinnissen
2. Bente de Lange
3. Anne Lemans
4. Anna-Sophie Nienhuis
5. Maud Paalman
6. Eline Schiettecatte
7. Julia Warren
8. Lyke Zijlstra

E5
1. Myrthe Bunt
2. Jasmien Gerritsen
3. Fleur van Jonbergen
4. Liselotte van der Maas
5. Lisa Meijer
6. Lotte Schroth
7. Iza Smit

E6
1. Mireille Bos
2. Bente Hamer
3. Madelief Hoetink
4. Maud van de Moosdijk
5. Uus Offerhaus
6. Yara Renkema
7. Mila Renleo
8. Flor Rullmann

F1
1. Flore Kuijper
2. Meike Nefkens
3. Fleurie Teunen
4. Donna Timmermans
5. Chloë Westendorp
6. Isa de Witte
7. Marijn Zwierstra

F2
1. Lotte Bom
2. Rozemarijn Geurts
3. Annely Harink
4. Isabel de Koning
5. Jennifer van Leeuwarden
6. Maud van Polen
7. Zoe Proost

F3
1. Kim van den Belt
2. Daphne Dirkes
3. Rosalie Grijpma
4. Claire Kamphuis
5. Aisha Sophie Liem
6. Inés Neuteboom
7. Aviva Rutgers

F4
1. Noor Kosterman
2. Lotte Meerbeek
3. Femke Oberman
4. Maud te Braak
5. Amy van der Velden
6. Pieternel Zeelenberg
7. Isa Zwart

F5
1. Ilse Alfrink
2. Noor Hettinga
3. Ceyda Kapikiran
4. Anne-Karijn Klomp
5. Julia Lageman
6. Merle Pladdet
7. Brit van der Weij

F6
1. Rosaly Koekkoek
2. Rianne Poppema
3. Selin Silav
4. Loes Wichink
5. Serra Willems
6. Britt Zwakenberg
 
28-6-2011